Google+


tomenu

Interiérové dvere dotvárajú celkový vzhľad interiérov a sú minimálne tak dôležitým doplnkom interiérov, ako samotné vybavenie priestorov.

 

 kridlaKrídla

Značka ERKADO disponuje bohatou ponukou doskových interiérových dverí v technológií štandard a soft, rámčekových dverí stile a hybridných dverí twin.

 

 


zarubneZárubne

Regulovanú a stálu zárubňu je možné použiť do všetkých typov interiérových dverí ERKADO vyrobených v technológií doskovej ŠTANDARD a SOFT, technológií rámčekovej STILE a technológií TWIN. Zárubňa je vyrobená z vysokokvalitnej MDF dosky a pokrytá je fóliou v imitácií dreva. V závislosti od technológie sú zárubne pokryté: fóliou finiš, GREKO, CPL a PVC. Každá zárubňa či už stála alebo regulovaná obsahuje: časti zárubne, pánty a skrutky. Jednotlivé elementy nie sú spájané, ale každá časť je zvlášť. Každá časť má v miestach spojov pripravené otvory.


posuvne-systemyPosuvné systémy

V ponuke ERKADO nájdete posuvné nástenné systémy aj systémy skryté v stene (jednouché a dvojité). Použitie posuvných dverí je v niektorých interiéroch jedinou možnosťou. Takéto systémy však poskytujú zaujímavý efekt v dizajne bytu.

 

 


dvojkridlove-dvereDvojkrídlové dvere

 

Dvojkrídlové dvere sú ideálnym riešením v priestoroch, kde chcete získať široký prechod medzi miestnosťami a zároveň mať možnosť ich oddelenia

tomenu