Google+


tomenu


 

    Sortiment našich produktov je veľmi široký. Ponúkame tieniacu techniku od najjednoduchších žalúzií pre jednotlivca až po komplexné riešenia zatienenia firemných budov. V našej ponuke nájdete Exterierové žalúzie Z - 90 , C - 80 horizontálne i vertikálne žalúzie, látkové roletky, plastové aj hliníkové rolety, plastové okná vrátane sietí proti hmyzu, markízy s rôznym stupňom vybavenosti a rôzne druhy garážových brán.

   Na svoje výrobky i montážne práce poskytujeme jednoznačnú záruku v zmysle platných zákonov. Našou prioritou je kvalita a spokojnosť zákazníkov s produktami našej firmy. Pre maximálnu spokojnosť zákazníkov neustále inovujeme ponuku svojich produktov a služieb a samozrejmosťou je individuálny flexibilný prístup ku každej objednávke.

  

   Z týchto dôvodov sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o predaj komponentov na všetky druhy žalúzií za bezkonkurenčne najnižšie ceny . A naša ponuka ide ešte ďalej - všetkým majiteľom žalúzií bez ohľadu na to, u koho ich zakúpili, vykonáme akékoľvek potrebné pozáručné opravy.

 

Nie sme malicherní, náš cieľ je Vaša spokojnosť.


     Vstúpte a zoznámte sa s ponukou našej firmy.

tomenu